Doležal Adolf (Kukleny 1898 – 1978 Hradec Králové)
Motiv z Hradce Králové, signováno a datováno vpravo dole A. Doležal 1922, tempera/plátno, 50 x 60 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |